Happy Fridays vol. 8:  SCHRÖDINGEROVA KOČKA + Schmutzig

Happy Fridays tentokrát přiváží do Kostelce další legendu české alternativy – Schrödingerovu kočku. Ještě před tím však vystoupí Schmutzig (konečně!)

Basa, bicí, ságo. Něco hluku, něco ticha. Repetice – matka jistoty. Kdo by ji dnes nepotřeboval! Jednou o nás napsali, že prý alternativní post-punk. Může být, ale taky nemusí. Tak to chodí. Kolik legionářů je potřeba na tichou poštu Bachmač-Vladivostok? schrödingerova kočka je martin, štěpán a tomáš

Schmutzig je do morku kostí rozhádaný instrumentální kvartet, který vznikl. Každý z členů má naprosto odlišnou představu o tom co je dobrá hudba, díky čemuž z tohoto orgánu tryská nesourodá směs nezajímavých melodií a rytmů všeho druhu. Kapela zkouší v rozpadlém industriálním areálu v pražském Hloupětíně, což se na její tvorbě rovněž podepsalo. Žumpa pražské klubové scény. Poslední možnost vidět tuto nesmiřitelnou multigenerační čtveřici než její zkušebnu nadobro spolknou lžíce hladových bagrů. Dumbandbassové spodky hravě špiní kakofonie kláves a trubky.

Datum

3. 5. 2024
Expired!

Čas

20:00

Více info

Číst více

Umístění

Klub Barák
Náměstí Smiřických 79, Kostelec nad Černými lesy
Kategorie

Organizátor

Happy Fridays