Kroužky se prezentovaly na nové akci

autor: | 8. 9. 2022 | Fotoreportáže

Centrum Pecka uspořádalo 7.září na náměstí Smiřických první ročník přehlídky kroužků a volnočasových aktivit pro děti i dospělé s názvem Kroužkování. Vzhledem k zájmu děti i prezentujících to vypadá na založení nové příjemné pravidelné akce.

Protože náš komunitní web Kostelák.cz byl založen především na podporu místních dobrovolníků a aktivit, nemohl na přehlídce náš stánek chybět. Současně jsme spustili novou stránku Kroužky, kde naleznete průběžně doplňovaný adresář organizátorů volnočasových aktivit v našem městě a okolí.

Přinášíme vám několik fotografií z Kroužkování 2022.

Seznam účastníků

Aerobik DODO

Centrum -29- víceúčelové pohybové a vzdělávací centrum

Centrum ROZUM

DanceIn

FBC Vlci Tatran Kostelec

Helen Doron English – Kostelec

Kostelák

Kozo Hoop

Kuželky TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Orientační běh

PECKA – Rodinné a komunitní centrum Kostelec nad Černými lesy

SK Kostelec nad Černými lesy

Škola taekwon-do ITF GBHS

Všeználek – volnočasové centrum

Libor Kozák

Jako nezávislý producent, režisér a kameraman je spolutvůrcem sociologických dokumentů mapujících mimo jiné témata lokálních komunit v globálním kontextu (Žít změnu). Podílí se na vzniku dokumentárních cyklů pro Českou televizi, například Nedej se, Občanské noviny, Příběhy slavných, O vědě a vědcích, Artmix a další. Rád spolupracuje i s neziskovými organizacemi, podrobně se věnuje tématům vzdělávání a transparentnosti státní správy (Kauza 3, Kostelák).

Našli jste v článku chybu, nebo chcete napsat vlastní článek? Napište nám na redakce@kostelak.cz

Cílem webu kostelak.cz je podpora a propagace komunit a občanských iniciativ v Kostelci nad Černými lesy a nejbližším okolí.

Nejnovější příspěvky

Sdílej

Sdílej tento článek se svými přáteli!