Videozáznam ze zastupitelstva 13. 9. 2023

autor: | 20. 9. 2023 | Video, Zpravodajství

Až napodruhé se podařilo uskutečnit pátou schůzi Zastupitelstva města Kostelec nad Černými lesy. Vzhledem k důležitosti probíraných bodů a také díky tomu, že termín byl tentokrát včas a řádně zveřejněn, zájem občanů o projednávaná témata byl značný. Zastupitelstvo schválilo všechny body programu. Schvalovala se řada záměrů požádat o dotace na rozvoj města. Byla také schválena nová vyhláška o stanovení koeficientů pro výpočet daně z nemovitých věcí. Starosta města Jan Černý se snažil odpovídat na dotazy nespokojených občanů.

Video je rozdělené na kapitoly podle bodů jednání .

K některým z probíraných témat se vrátíme v samostatných textech. Co vás zaujalo na tomto jednání zastupitelstva? Napiště nám své postřehy! Rádi je zveřejníme.

Libor Kozák

Jako nezávislý producent, režisér a kameraman je spolutvůrcem sociologických dokumentů mapujících mimo jiné témata lokálních komunit v globálním kontextu (Žít změnu). Podílí se na vzniku dokumentárních cyklů pro Českou televizi, například Nedej se, Občanské noviny, Příběhy slavných, O vědě a vědcích, Artmix a další. Rád spolupracuje i s neziskovými organizacemi, podrobně se věnuje tématům vzdělávání a transparentnosti státní správy (Kauza 3, Kostelák).

Našli jste v článku chybu, nebo chcete napsat vlastní článek? Napište nám na redakce@kostelak.cz

Cílem webu kostelak.cz je podpora a propagace komunit a občanských iniciativ v Kostelci nad Černými lesy a nejbližším okolí.

Nejnovější příspěvky

Sdílej

Sdílej tento článek se svými přáteli!