Opoziční zastupitelky: „Po náměstí i do obýváku tečou splašky, město to neřeší“

autor: | 29. 8. 2022 | Komentáře, Video

Zveřejňujeme video natočené vzápětí po mimořádném jednání zastupitelstva v Kostelci nad Černými lesy 22. srpna, které mělo řešit urgentní problémy na infrastruktuře města. Jak jednání zastupitelstva probíhalo se můžete podívat zde. Vedení města se odmítlo navrženým programem zabývat a schůzi rychle ukončilo. Opoziční zastupitelky Ewa Chmelíková, Jana Havelková a Šárka Žylová na neformálním setkání s přítomnými občany nečinnost radnice kritizují a podrobněji vysvětlují svůj pohled na jednotlivá témata.

Podívejte se na video:

Libor Kozák

Jako nezávislý producent, režisér a kameraman je spolutvůrcem sociologických dokumentů mapujících mimo jiné témata lokálních komunit v globálním kontextu (Žít změnu). Podílí se na vzniku dokumentárních cyklů pro Českou televizi, například Nedej se, Občanské noviny, Příběhy slavných, O vědě a vědcích, Artmix a další. Rád spolupracuje i s neziskovými organizacemi, podrobně se věnuje tématům vzdělávání a transparentnosti státní správy (Kauza 3, Kostelák).

Našli jste v článku chybu, nebo chcete napsat vlastní článek? Napište nám na redakce@kostelak.cz

Cílem webu kostelak.cz je podpora a propagace komunit a občanských iniciativ v Kostelci nad Černými lesy a nejbližším okolí.

Nejnovější příspěvky

Sdílej

Sdílej tento článek se svými přáteli!