Laco Déczi zahrál pro Milana Dekoje

autor: | 18. 10. 2022 | Fotoreportáže

Neopakovatelný koncert zažil klub Barák 2. října. Do Kostelce nad Černými lesy zamířil světoznámý trumpetista Laco Déczi se svojí kapelou. Jednalo se o svéráznou zádušní mši za kosteleckého občana Milana Dekoje (8. 6. 1951 – 17. 5. 2022). Takhle si to přál a jeho žena Alena to tak zařídila. Děkujeme za pozvání a dovolujeme si zveřejnit několik fotografií z koncertu, na který by byl hrdý nejeden klub v New Yorku, kde Laco Déczi dlouhodobě žije a hraje.

FOTO: Libor Kozák

Libor Kozák

Jako nezávislý producent, režisér a kameraman je spolutvůrcem sociologických dokumentů mapujících mimo jiné témata lokálních komunit v globálním kontextu (Žít změnu). Podílí se na vzniku dokumentárních cyklů pro Českou televizi, například Nedej se, Občanské noviny, Příběhy slavných, O vědě a vědcích, Artmix a další. Rád spolupracuje i s neziskovými organizacemi, podrobně se věnuje tématům vzdělávání a transparentnosti státní správy (Kauza 3, Kostelák).

Našli jste v článku chybu, nebo chcete napsat vlastní článek? Napište nám na redakce@kostelak.cz

Cílem webu kostelak.cz je podpora a propagace komunit a občanských iniciativ v Kostelci nad Černými lesy a nejbližším okolí.

Nejnovější příspěvky

Sdílej

Sdílej tento článek se svými přáteli!